Saebo

Бренд спеціалізується на виробництві медичних приладів. А також відкриттям, розробкою та комерціалізацією доступних та нових клінічних рішень, призначених для підвищення мобільності та функціонування людей з неврологічними та ортопедичними захворюваннями.

Бренд був заснований у 2001 році двома професійними лікарями. За останні десять років Saebo перетворився на провідного світового постачальника реабілітаційних продуктів. Бренд пропонує асортимент інноваційних продуктів за доступними цінами.

Головна мета бренду – допомагати іншим та створювати продукти, які не лише унікальні й базуються на останніх протоколах доказової медицини, але й легкодоступні та зручні у використанні в домашніх умовах. Продукція Saebo виготовляється у США, а саме у місті Шарлотт.

Vitility

Бренд, насамперед, виготовляє унікальну продукцію, що стане в нагоді кожному. Можливо, ви навіть не здогадувалися, що існують такі медичні та побутові допоміжні засоби, які можуть так радикально полегшити вашу щоденну рутину або ж догляд за людьми з інвалідністю чи людьми похилого віку.

Vitility – це можливість максимально покращити якісь життя людини та підвищити її самостійність, незалежно від проблеми з якою вона стикнулася. Вся продукція бренду виготовляється в Нідерландах та відповідає європейським стандартам якості. Головна мета бренду Vitility – задовольнити всі потреби споживача, пропонуючи товари найвищої якості за доступною ціною.

Van Os Medical

Van Os Medical – нідерландський постачальник інтелектуальних мобільних рішень для людей з інвалідністю та людей похилого віку. Власністю компанії є бренди 2GOability, Caremart, Excel, Excelcare, Travelux.

Головна мета бренду – забезпечення споживачів продукцією, що дозволяє максимально продовжити незалежне, самостійне життя. В лінійці товарів бренду та усіх його суббрендів – зручні та корисні засоби, що допомагають користувачеві знову насолоджуватися повсякденним життям і бути активним членом суспільства. Основні цінності бренду: висока якість товару, довіра споживача, відмінний сервіс та впровадження інновацій.

Бренд працює з 1971 року, а сьогодні має велику мережу дилерів та регулярно впроваджує новинки, що дозволяє йому залишатися лідером на ринку.

vanos-logo

2GOability

Суббренд нідерландського бренду Van Os Medical, мета створення якого – це забезпечення споживача продукцією, що викликає лише позитивні емоції від використання. Саме тому в лінійці товарів 2GOability лише легкі та міцні засоби пересування з акцентом на дизайн (інвалідні візки, скутери). Кожен товар можна доукомплектувати аби він максимально відповідав потребі сучасного користувача. Товари 2GOability поєднують в собі високу якість та вишуканий стиль.

Caremart

Суббренд нідерландського бренду Van Os Medical, що пропонує споживачеві модні, нестандартні рішення «з коробки» для мобільності літніх людей у повсякденному житті. Засоби Caremart допомагають жити простіше, комфортніше, а головне – безпечніше. У лінійці бренду товари за доступними цінами з фокусом на портативність та зовнішній вигляд. Асортимент складається з ролаторів, інвалідних візків, мобільних скутерів та палиць.

Excel

Професійні засоби для реабілітації та догляду за людьми з інвалідністю та людьми похилого віку. Продукція Excel виготовляється в Нідерландах (суббренд Van Os Medical) та вирізняється високою міцністю та надійністю. Основна мета бренду – створення розумного, модульного продукту, що характеризується високою продуктивністю та витривалістю. Бренд Excel також пропонує споживачеві лінію аксесуарів для продуктів Excel, які також підходять для інших брендів.

ExcelCare

ExcelCare – це ваша безпечна та комфортна незалежність у власному середовищі – вдома. З продукцією ExcelCare ви отримуєте допомогу в повсякденному житті, підвищуючи свою ж самостійність, використовуючи розумні та зручні засоби. Універсальна продукція за доступною ціною, виготовлена в Нідерландах (суббренд Van Os Medical).

Travelux

Купуючи товар бренду Travelux, ви отримуєте сучасний, персональний транспортний засіб. Асортимент представлений електричними інвалідними візками та мобільними скутерами. Для бренду Travelux дизайн має велике значення, тому вся продукція точно сподобається сучасному споживачеві.

Мета бренду – це виробництво красивого електротранспорту, що допомагає людям приймати активну участь в суспільному житті. Всі товари виготовляються в Нідерландах на основі бренду Van Os Medical.

Conni

Впродовж вже 12 років, Conni є провідним австралійським брендом, що спеціалізується на створенні багаторазової продукції для керування нетриманням сечі (абсорбуючі та водонепроникні текстильні вироби). Команда Conni має 60-річний досвід роботи в області виробництва та дизайну технічного текстилю, а також управління постачанням продукції бренду на світовий ринок.

Продукція Conni використовується в комерційних пральнях, геріатричних закладах, лікарнях та в домашніх умовах. Всі товари бренду не містять ПВХ, латексу та формальдегіду. Бренд Conni рекомендують до використання фахівці охорони здоров’я, а також він багаторазово обирався для урядових угод з охорони здоров’я Австралії.

Erhem

Бренд Erhem присутній на ринку вже декілька років. Виробничі потужності знаходяться в Польщі (м. Дембиця). Бренд спеціалізується на виготовленні ортопедичних товарів, а також електромеханічних компонентів. Великий технічний досвід дає можливість бренду реалізувати, як серійні, так і нестандартні, індивідуальні вироби, відповідно до потреб пацієнтів. Вся продукція, з усіма найменшими елементами та комплектацією виготовляється на заводі Erhem в Дембиці.

Головна ідея бренду – допомога в активізації людей з обмеженими можливостями. Останнім часом головний напрямок бренду – дитячі ортопедичні вироби. Erhem впровадив на виробництві систему управління якістю ISO, що дає споживачеві впевненість в тому, що продукція відповідає найвищим стандартам якості.

Mikirad

Виробництво засобів для реабілітації Mikirad розташоване в Польщі і регулюється стандартами якості ZN-OO/MR-01 (аналогічні до світового стандарту якості ISO-9999), на основі підтвердженого сертифіката Системи Менеджменту Якості №75.100.6918 T? V Rheinland Cert GmbH / LGA InterCert GmbH, що гарантує досвід і кваліфікацію співробітників та якість виробів, що випускаються.

Бренд дуже швидко оновлює асортимент продукції завдяки наявності власного інструментального цеху, оснащеного сучасними електро-ерозійними автоматизованими обробними верстатами. MikiRad постійно здійснює дії по модифікації та вдосконаленню, передбачені Системою Управління Якістю.

Головна мета бренду – повністю задоволений користувач кінцевої продукції.

Solax

Бренд заснований у 1993 році і спеціалізується на виробництві мобільних скутерів для людей з інвалідністю або людей похилого віку. Від моменту заснування Solax представлений найкращими фахівцями галузі машинобудування: інженери заводу Ferrari, дизайнери Philips, японські дизайнери медичного обладнання та медичних інвалідних візків/скутерів.

Solax – це єдиний бренд скутерів медичного призначення, що отримав нагороду Red Dot Design Aword з поміж 30000 учасників за дизайн своєї продукції. Товари Solax всесвітньо відомі та характеризуються високою якістю та стильним дизайном.