Saebo

Бренд спеціалізується на виробництві медичних приладів. А також займається відкриттям, розробкою та продажем доступних та нових клінічних рішень, призначених для підвищення мобільності та функціонування людей з неврологічними та ортопедичними захворюваннями.

Бренд був заснований у 2001 році двома професійними лікарями. За останні десять років Saebo перетворився на провідного світового постачальника реабілітаційних продуктів. Бренд пропонує асортимент інноваційних продуктів за доступними цінами.

Головна мета бренду – допомагати іншим та створювати продукти, які не лише унікальні й базуються на останніх протоколах доказової медицини, але й легкодоступні та зручні у використанні в домашніх умовах. Продукція Saebo виготовляється у США, а саме у місті Шарлотт.

Vitility

Бренд, насамперед, виготовляє унікальну продукцію, що стане в нагоді кожному. Можливо, ви навіть не здогадувалися, що існують такі медичні та побутові допоміжні засоби, які можуть так радикально полегшити вашу щоденну рутину або ж догляд за людьми з інвалідністю чи людьми похилого віку.

Vitility – це можливість максимально покращити якісь життя людини та підвищити її самостійність, незалежно від діагнозу, що обмежує її рухи. Вся продукція бренду виготовляється в Нідерландах та відповідає європейським стандартам якості. Головна мета бренду Vitility – задовольнити всі потреби споживача, пропонуючи товари найвищої якості. Нову якість життя, що надає Vitility неможливо переоцінити.

Van Os Medical

Van Os Medical – нідерландський постачальник інтелектуальних мобільних рішень для людей з інвалідністю та людей похилого віку. Власністю компанії є бренди 2GOability, Caremart, Excel, Excelcare, Travelux.

Головна мета бренду – забезпечення споживачів продукцією, що дозволяє максимально продовжити незалежне, самостійне життя. В лінійці товарів бренду та усіх його суббрендів – зручні та корисні засоби, що допомагають користувачеві знову насолоджуватися повсякденним життям і бути активним членом суспільства. Основні цінності бренду: висока якість товару, впровадження інновацій та довіра споживача.

Бренд стабільно працює з 1971 року, має розвинену мережу дилерів та регулярно впроваджує новинки, що дозволяє йому залишатися лідером на ринку.

vanos-logo

2GOability

Суббренд нідерландського бренду Van Os Medical, мета створення якого –  забезпечення споживача продукцією, що викликає лише позитивні емоції від використання. Саме тому в лінійці товарів 2GOability лише легкі та міцні засоби пересування з акцентом на дизайн (інвалідні візки, скутери). Кожен товар можна доукомплектувати аби він максимально відповідав потребі сучасного користувача. Товари 2GOability поєднують в собі високу якість та вишуканий стиль.

Caremart

Суббренд нідерландського бренду Van Os Medical, що пропонує споживачеві модні, нестандартні рішення «з коробки» для мобільності літніх людей у повсякденному житті. Засоби Caremart допомагають жити простіше, комфортніше, а головне – безпечніше. У лінійці бренду товари за доступними цінами з фокусом на портативність та зовнішній вигляд. Асортимент складається з ролаторів, інвалідних візків, мобільних скутерів та палиць.

Excel

Професійні засоби для реабілітації та догляду за людьми з інвалідністю та людьми похилого віку. Продукція Excel виготовляється в Нідерландах (суббренд Van Os Medical) та вирізняється високою міцністю та надійністю. Основна мета бренду – створення розумного, модульного продукту, що характеризується високою продуктивністю та витривалістю. Бренд Excel також пропонує споживачеві лінію аксесуарів для продуктів Excel, які також підходять для інших брендів.

ExcelCare

ExcelCare – це ваша безпечна та комфортна незалежність у власному середовищі – вдома. З продукцією ExcelCare ви отримуєте допомогу в повсякденному житті, підвищуючи свою ж самостійність, використовуючи розумні та зручні засоби. Універсальна продукція за доступною ціною, виготовлена в Нідерландах (суббренд Van Os Medical).

Travelux

Купуючи товар бренду Travelux, ви отримуєте сучасний, персональний транспортний засіб. Асортимент представлений електричними інвалідними візками та мобільними скутерами. Для бренду Travelux дизайн має велике значення, тому вся продукція точно сподобається сучасному споживачеві.

Мета бренду – це виробництво красивого електротранспорту, що допомагає людям приймати активну участь в суспільному житті. Всі товари виготовляються в Нідерландах на основі бренду Van Os Medical.

Conni

Впродовж вже 12 років, Conni є провідним австралійським брендом, що спеціалізується на створенні багаторазової продукції для керування нетриманням сечі (абсорбуючі та водонепроникні текстильні вироби). Команда Conni має 60-річний досвід роботи в області виробництва та дизайну технічного текстилю, а також управління постачанням продукції бренду на світовий ринок.

Продукція Conni використовується в комерційних пральнях, геріатричних закладах, лікарнях та в домашніх умовах. Всі товари бренду не містять ПВХ, латексу та формальдегіду. Бренд Conni рекомендують до використання фахівці охорони здоров’я, а також він багаторазово обирався для урядових угод з охорони здоров’я Австралії.

Blumil

Blumil було створено з думкою про надбання свободи та незалежності. Винахідник Blumil, людина з інвалідністю, більш за все бажав жити на повну: подорожувати, досліджувати місцевість та насолоджуватись красою природи. Його незалежність була обмежена важким та громіздким обладнанням. Придбаний ним візок-всюдихід не приніс полегшення, бо міг використовуватись хіба що в експедиціях — там, де немає доріг, бо був дійсно важкий та великий. Він побачив єдину можливість рухатись вперед — використати свій досвід і технології та створити засіб пересування, який буде легким у транспортуванні, інтуїтивним у керуванні та долатиме будь-який вид поверхні.

Винахідник Blumil був мотивований можливістю вільно пересуватись, зробити деякі речі іншими для користувачів на візках. Саме тому Blumil GO має запатентований механізм кріплення, який не передбачає додаткових кріплень на вашому візку. Ви легко доєднаєте раму до візка, а далі після натискання кнопки електричний мотор зробить решту справи. За 5 секунд після цього ви готові їхати, не потребуючи допомоги. Ви можете бути незалежними, в незалежності від того, наскільки сильними є ваші руки.

Erhem

Бренд Erhem присутній на ринку вже декілька років. Виробничі потужності знаходяться в Польщі (м. Дембиця). Бренд спеціалізується на виготовленні ортопедичних товарів, а також електромеханічних компонентів. Великий технічний досвід дає можливість бренду реалізувати як серійні, так і нестандартні, індивідуальні вироби відповідно до потреб пацієнтів. Вся продукція з усіма найменшими елементами та комплектацією виготовляється на заводі Erhem у м. Дембиця.

Головна ідея бренду – допомога в активізації людей з інвалідністю. Останнім часом головний напрямок бренду – дитячі ортопедичні вироби. Erhem впровадив на виробництві систему управління якістю ISO, що дає споживачеві впевненість в тому, що продукція відповідає найвищим стандартам якості.

Special Tomato

Коли в родині з‘явилась четверта дитина, батьки Керрі Берджерон, Тім та Пеґґі, були щасливі. Приємні клопоти і любов до новонародженої донечки охопила їхні серця. В той самий час там оселився й невеликий страх, причиною якого були синдром Дауна та порок серця, з якими з‘явилася на світ Керрі. У той час, в 1976 році, медичної допомоги та інформації стосовно синдрому Дауна було обмаль. Тім працював промисловим дизайнером у штаті Нью-Йорк. Після того, як він побачив, якого обладнання потребувала й не могла отримати Керрі, він почав втілювати своє бачення в реальність. Завдяки Керрі з‘явився новий продукт, який радує своїми яскравими кольорами та названий на честь неї Carrie Seat.

Після років удосконалення матеріалу було створено матеріал Soft-Touch, який не містить латексу, не рветься, має високий рівень комфорту та антибактеріальний захист. Так з‘явився бренд Special Tomato, який виробляє підтримуючі рішення для вашої дитини. Виробник застосовує надзвичайно м’які та стійкі матеріали, які приносять естетичне задоволення. Торгова марка належить бренду Global Carehab і радує клієнтів інноваційним дизайном та виключною якістю продукції.

Mikirad

Виробництво засобів для реабілітації Mikirad розташоване в Польщі і регулюється стандартами якості ZN-OO/MR-01 (аналогічні до світового стандарту якості ISO-9999), що гарантує досвід і кваліфікацію співробітників та якість виробів, що випускаються.

Бренд дуже швидко оновлює асортимент продукції завдяки наявності власного інструментального цеху, оснащеного сучасними електро-ерозійними автоматизованими обробними верстатами. Mikirad постійно здійснює дії по модифікації та вдосконаленню, передбачені Системою Управління Якістю.

Головна мета бренду – повністю задоволений користувач кінцевої продукції.

Solax

Бренд заснований у 1993 році і спеціалізується на виробництві мобільних скутерів для людей з інвалідністю або людей похилого віку. Від моменту заснування Solax представлений найкращими фахівцями галузі машинобудування: інженери заводу Ferrari, дизайнери Philips, японські дизайнери медичного обладнання та медичних інвалідних візків/скутерів.

Solax – це єдиний бренд скутерів медичного призначення, що отримав престижну нагороду Red Dot Design Award з поміж 30000 учасників за дизайн своєї продукції. Товари Solax всесвітньо відомі та характеризуються високою якістю та стильним дизайном.

Vipamat

Компанія Vipamat  дбає про насичене активне життя для користувачів візків. З 2002 року спеціально адаптовані візки Vipamat  Hippocampe роблять доступними складні поверхні, які неможливо проїхати на звичайному візку: пляж, пісок, басейн, тропи для пішого туризму, гори, сніг.

Hippocampe Марафон – відкрийте для себе доступний біг. Hippocampe Пляж – доступ до нових заходів для дозвілля. Hippocampe Басейн – відкрийте для себе заняття в приватному басейні або водних центрах. Компанія виробляє  багатофункціональне крісло, яким користувач може керувати самостійно, отримуючи відчуття свободи та незалежності: на пляжі, під час походів у гори, поза містом, на снігу (з лижним кріпленням) тощо. Підхід Vipamat Hippocampe до продукції забезпечує користувачів по всьому світу легкими, довговічними і простими в догляді, транспортуванні засобами пересування, дизайн яких був створений під натхненням від гірського велосипеду та серфінгу, у тісній співпраці з користувачами та їхніми асистентами.